0 €

studio agaton

Marcela Gaľová

Moje knihy

Alternatíva

Ide o špionážny triler, ktorý by zniesol pripodobnenie k Jamesovi Bondovi. Autorka využila moderné technológie, ktoré pokojne môžu byť realitou, ale zaváňajú troškou fikcie…tak ako rôzne vychytávky v slávnom agentovi 007. Čo samozrejme, nie je chyba, ide o príbeh, románové dielo, nie historický traktát. Ak to navyše autor umne pospája, myslí a motivickú stránku a najmä potrebnú mieru uveriteľnosti, tak je to v poriadku. Našťastie, na toto autorka myslela...

Alternatíva, Ikar, 2013

alternativa

interier-design2.jpg

Stávka na Víťaza

Príbeh lásky a zrady vo svete biznisu, finančných trhov a ambícií mocných. Hľadanie krásy a zmyslu života, osobného úspechu uprostred tragických zlyhaní. V toku deja je prítomná detektívna zápletka. 

Podarí sa hlavnému hrdinovi vymaniť z reťazí intríg, honby za bohatstvom, burzových machinácii a rodinných stereotypov new yorskej smotánky? Odkryje svoje životné poslanie a očistí svoje meno od podozrenia z vraždy? 

Stávka na Víťaza, © studio agaton, eshop 2022

Fitnes E booky

Obsahom edície Fitness sú diela Hormonálna terapia pre ženy, Hormonálna terapia pre mužov, Kondičný tréning pre ženy Fit za 14 dní, Cvičenie Zdravý chrbát. Obsahom jednotlivých programov  sú nielen teoretické informácie, princípy návody a terapie ako zlepšiť svoj zdravotný stav, ale aj cvičebné manuály k jednotlivým témam. Konkrétne cviky pre každodennú prax sú obohatené množstvom bonusov, brožúrok a plagátov.

Edícia Fitnes © studio agaton, eshop, 2018

interier-design3.jpg

Orientačný cenník

Každá služba je nacenená individuálne, podľa zložitosti a rozsahu záujmu.

Naše služby
Knihy ceny v eshope 
Služby studia agaton od 25 €
Koučing 50 € / hod.

Blog

Archív